Wrześniowe spotkanie lokalnych liderów z członkami klubu seniora w Konopnicy.

konopnica LOGO 1 - drzewo

W dniu 08 września 2016 r. odbyło się kolejne spotkanie klubu seniora w  Gminie Konopnica z lokalnymi liderami w ramach projektu „Aktywny senior w aktywnej gminie” organizowanym przez Fundację Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich.

 

W wydarzeniu wzięli udział Pan Grzegorz Wertel Radny z Marynina oraz Pan Jerzy Jakubas Radny z Kozubszczyzny, z którymi rozmawialiśmy na temat struktury Rady Gminy, sesji rady i posiedzeń jej komisji.

Na spotkanie przybyło ponad 30 osób z w klubu seniora, oraz moderatorki Pani Janina Podleśna, Stanisława Wypych oraz Anna Daszyńska Wiceprezes Fundacji. Celem spotkania było umożliwienie seniorom zaczerpnięcia wiedzy od zaproszonych prelegentów o funkcjonowaniu gminy oraz stworzenie przestrzeni na rzecz poszerzenia współpracy w zakresie aktywności obywatelskiej seniorów.

Dziękujemy zaproszonym gościom za ciekawą rozmowę oraz cenną wymianę doświadczeń i wiedzy, a wszystkim uczestnikom za przemiłą atmosferę.

 

 

Wydarzenie w ramach projektu ,,Aktywny senior w aktywnej gminie” dofinansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s