Spotkanie lokalnych liderów z członkami klubu seniora w Konopnicy.

konopnica LOGO 1 - drzewo

28 lipca 2016 r. odbyło się pierwsze z cyklu spotkanie lokalnych liderów z członkami klubu seniora w Konopnicy zorganizowane przez Fundację Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu pn. „Aktywny senior w aktywnej gminie”.
Spotkanie poprowadziła Pani Grażyna Anna Zawadzka kierownik OPS w Konopnicy oraz Pani Anna Daszyńska i Pan Tomasz Lipiński przedstawiciele Fundacji Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich.
Tematem przewodnim rozmów wśród uczestników spotkania była nie tylko aktywność osób starszych, ale także ich potencjał i rola jaką odgrywają w życiu społecznym. To niezwykle istotne w dzisiejszych czasach, aby poprawiać jakość i poziom życia osób starszych dla godnego starzenia się poprzez aktywność społeczną. Pamiętajmy, że aktywność jest jednym z niezbędnych warunków starzenia się w zdrowiu!

Dziękujemy za owocne dyskusje oraz cenną wymianę doświadczeń i wiedzy, zapraszając tym samym seniorów na kolejne spotkania!

 

 

Wydarzenie w ramach projektu ,,Aktywny senior w aktywnej gminie” dofinansowanego ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s